KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9421840
nr 942 1840
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), komposition, på papper, ej signerad, 30x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:50:14
27/4 18:43:39
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt